O nas

XDATA  jest firmą działającą na rynku komputerowym od 30 lat. Zajmujemy się sprzedażą zarówno akcesoriów komputerowych jak i komputerów składanych z części wybranych przez klienta. Oferujemy również gotowe zestawy komputerowe z certyfikatem CE.

Obok notebook'ów i komputerów stacjonarnych oferujemy wszelkiego rodzaju PERYFERIA (monitory, drukarki, skanery...), podzespoły, części zamienne oraz kable i adaptery. Znajdziecie u nas Państwo wszystkie rodzaje PAMIĘCI  (do komputerów, telefonów komórkowych, aparatów fotograficznych...).
 
Posiadamy w swojej ofercie szeroki asortyment tuszy, tonerów i wszelkich akcesoriów do drukarek, oryginalnych oraz tańszych zamienników. Oferujemy też usługi REGENERACJI tuszy i tonerów.

Naszych pracowników cechuje uprzejmość, fachowość oraz indywidualne podejście do klienta zawsze staramy się aby korzystający z naszych usług usatysfakcjonowani i wracali do nas ponownie z zaufaniem.

Przy sklepie działa serwis, zapewniający fachową pomoc w przypadku awarii sprzętu komputerowego, zarówno darmową w wypadku napraw gwarancyjnych akcesoriów zakupionych w naszym sklepie jak i płatną w przypadku podzespołów pochodzących z innych sklepów.

Specjalizujemy się również w naprawach drukarek zarówno atramentowych jak i laserowych. W naszym serwisie zajmujemy się także odzyskiwaniem utraconych danych powstałych w wyniku uszkodzenia dysku twardego.

  31 lat doświadczenia

 

                Kupując w naszym sklepie i naprawiając w nim sprzęt, możecie państwo liczyć na rzetelność, uczciwość i fachową obsługę.